SALUS T105RF

top produkt

 

Číslo produktu: 312015
bežná cena 79 EUR
naša cena bez DPH: 55 EUR
naša cena s DPH (20 %):
65 EUR
SALUS T105RF - izbový programovateľný týždenný termostat s podsvieteným displejom v bezdrôtovej verzií s prijímačom.


Izbový regulátor alebo inak povedané týždenný termostat je možné zapojiť na takmer všetky plynové, elektrické kotle či kotle na drevu, pelety alebo uhlie, ktoré podporujú dvojbodové spínanie. Na termostate je možné nastavenie týždenného programu, t.z. pre každý deň iný program alebo
časovanie. Termostat v balení obsahuje aj prijímač, ktorý je nutné pripojiť s kotlom. Uvedený regulátor SALUS T105RF dokáže spínať aj rôzne iné spotrebiče veľkého výkonu, keďže jeho spínacie napätie je až 16A. Ako sú napríklad konvektory, infražiariče, klimatizácie, obehové čerpadlá do kotolne.

Dosah termostatu a prijímača je cca 150 metrov vo voľnom priestranstve.
Termostat umožňuje nastavenie dvoch teplôt, tzv. dennú teplotu, ktorú použijeme na vykurovanie cez deň a útlmovú teplotu, ktorú použijeme napríklad cez noc. SALUS T105RF termostat má samozrejme aj pokročilé funkcie, ako napríklad nastavenia rozdielu spínania kotla, kde sa určí presný rozdiel medzi zapnutím a vypnutím kotla. Týmto docielime nie moc častému spínanie kotla. Alebo možnosť nastavenia manuálneho režimu, kde je možné regulátor ihneď nastaviť na možnosť vykurovania, i keď je nastavený v útlmovom režime. Termostat obsahuje i protimrázovú ochranu 7°C, ktorá sa hodí najmä do víkendových domov, či chát.

V balení s regulátorom je inštalačný manuál, skrutky a hmoždinky pre pripevnenie na stenu.

SALUS T105RF navyše obsahuje aj malý stojan, takže ho je možné položiť napríklad na skrinku, nieje teda nutné osadenie na stenu.

Displej obsahuje možnosť zobrazenia indikácie zopnutia kotla, aktuálnu a nastavenú teplotu na termostate, zvolený program, poradové čísla dňa v týždni, aktuálny čas, indikátor vykurovania alebo útlmu.Technické parametre termostatu SALUS T105RF:
  • Presnosť merania: 0,2°C
  • Maximálne možné spínanie: 0 až 230V, max 16A.
  • Napájanie pre termostat: 2x tužkové  batérie
  • Napájanie pre prijímač: 230V zo siete
  • Rozsah merania teplôt: 5 až 30 °C

Použitie:
  • Plynové kotly, elektrické kotly, kotly na drevo, uhlie, pelety.
  • Kondenzačné kotly, ako napríklad Junkers Compact, Viessmann Vitodens 100, ATTACK a mnohé ďalšie.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.